Efekty Indigo

Efekty Indigo to prosty sposób na spektakularną stylizację paznokci. W ofercie znajdziemy efekty, które wcieramy w dyspersję oraz takie, które aplikujemy na produkty bez warstwy dyspersyjnej.

Efekt Syrenki to bestsellerowy pyłek Indigo, który kochają Kobiety na całym świecie. Syrenka dostępna jest w 12 kolorach – od subtelnych pasteli po wyraziste neony. Każdy z nich można nałożyć na gładko lub z efektem szronu.

Efekt Holo to drobinki mieniące się wszystkimi kolorami tęczy, które dodają stylizacji ekstrawagancji. Pyłek występuje w aż czternastu różnorodnych odcieniach.

Pixel Effect to wyjątkowe drobinki, które pozwolą uzyskać na paznokciach efekt cekinów. Dostępne są w aż ośmiu kolorach, w tym pięciu soczystych neonach. Drobinki można nałożyć na gładko lub stworzyć efekt błyszczącego szronu.

Metal Manix® to fenomenalny pyłek, który ma aż 12 różnorodnych odsłon. Sięgnij po niego, jeśli chcesz uzyskać na paznokciach metaliczny połysk, efekt chromu lub efekt kameleona.

GlassMe® to miałki, drobny pyłek, który zachwyca wielobarwnym blaskiem. Po nałożeniu na paznokieć tworzy gładką, opalizującą taflę. Pyłek wcieramy w warstwę dyspersyjną produktów

Glammer to bardzo drobny pyłek w dwóch odsłonach – złotej i srebrnej. Pozwala uzyskać subtelny, a zarazem nietuzinkowy efekt perłowej tafli. Pyłek aplikujemy na produkty bez dyspersji.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com